Podmínky

Program je určený pro podnikatele – fyzické osoby, právnické osoby nebo jiné organizační jednotky, které jsou plně způsobilé k právním úkonům a které na vybraných prodejních místech pneumatik MICHELIN, tj. v kamenných či internetových obchodech, zakoupí pneumatiky MICHELIN.

 

Program trvá od 1. 4. 2021 do 31. 5. 2021.

Podmínky promoční akce

Registrace

Registrace

Vytvořte si účet na portálu Michelin MyPortal – nezabere to déle než 1 minutu. Pokud již účet máte, můžete tento krok přeskočit. Portál MyPortal je dostupný na adrese: myportal.michelingroup.com.

Přihlášení

Přihlášení

Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů na portálu MyAccount, na stránkách programu, vyberte z menu volbu „Faktury“.
Poté udělte souhlas s pravidly akce a vyplňte údaje o své firmě, včetně čísla bankovního účtu.

Nákup

Nákup

Kupte v období od 1. 4. do 31. 5. 2021 na jednom z vybraných prodejních míst minimálně 6 nových pneumatik Michelin pro nákladní vozidla.

Maximální počet zakoupených pneumatik, na které se akce vztahuje, je 36.

Ověření faktury a platba

Ověření faktury a platba

Do 15. 6. 2021 zaregistrujte nákupní fakturu, kterou následně musí Michelin schválit, abyste získali zpět 600 Kč za pneumatiky s rozměrem 22,5” a 400 Kč za pneumatiky s jiným rozměrem.

Peníze budou vráceny zpět do 30. 6. 2021 v podobě dobropisů.*

*Podrobnosti týkající se vrácení peněz se nacházejí v pravidlech akce, která jsou uvedená na stránkách www.program.transport.michelin.cz.
Seznam prodejních míst účastnících se akce je dostupný na stránkách: www.program.transport.michelin.cz.
Pořadatelem programu je na žádost společnosti Michelin Hungaria Ltd. společnost Publicis Sp. z o.o se sídlem na adrese ul. Wołoska 9a, 02-583 Varšava.